سایت اصلی ایزو ISO

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. سایت اصلی ایزو ISO

 سایت اصلی ایزو ISO

سایت اصلی ایزو ISO

سایت اصلی ISO ایزو غالبا به توسط متقاضیان و خواستاران و درخواست کنندگان گواهینامه ایزو مورد تحقیق و تفحص و پرس و جو می باشد. به این معنا که متقاضیان گواهی نامه ایزو جهت دریافت و اخذ گواهی ISO درون گوگل به دنبال سایت مراجع ثبت و صدور  گواهینامه ایزو اصلی هستند.

بسیاری از شرکتهای متقلب و تقلبی و جعلی، با سواستفاده از عناوین و القاب مختلف و دهن پرکن و همین طور به وسیله ی طراحی سایت های مختلف اقدام به تبلیغات می کنند. این گروه افراد به گوگل هزینه پرداخت می کنند تا اسم سایت خودشون رو توی صفحه ی اول گوگل نشان دهند. به این تکنیک ادوردز گفته می شود.

شرکت و سازمانی که یک شبه میاید و یک سایت می زند و بعد خودش را از سر تقلب و متقلبانه مرجع ثبت و صدور گواهی ایزو معرفی می کند به گوگل پول می دهد و با پول دادن به گوگل در صفحه اول جزو لینکهای اول نشان داده شود و با فعالیتهای پنهانی و زیر زمینی خودش اقدام به اغفال متقاضیان و درخواست کنندگان گواهی نامه ایزو می کند.

سایت اصلی ایزو ISO در واقعیت امر سایت سازمان استاندارد جهانی ISO هست به آدرس WWW.ISO.ORG . سایت ایزو دقیقا به همین آدرس هست، دقیقا همین آدرس، نه یک حرف کمتر و نه یک حرف بیشتر، و چنانچه دقیقا به همین آدرس وارد سایت شوید در قسمتی از سایت ملاحظه می کنید که نهاد بین المللی IAF را برای ثبت و صدور گواهینامه ایزو ISO معرفی نموده است.

واژه IAF مخفف عبارت لاتین در معنای انجمن اعتبار دهندگان بین المللی هست. آدرس سایت انجمن IAF دقیقا به آدرس WWW.IAF.NU هست.

با رجوع به سایت IAF خواهید دید که اغلب کشورها درون نهاد IAF عضویت دارند و همواره و همیشه عضویت خودشان را حفظ می کنند. هر کشور درون IAF حداقل یک نماینده دارد و حتی بیشتر. مرکز ملی تایید صلاحیت ایران نیز بعنوان نماینده ایران در سازمان ملی استاندارد درون سایت IAF قابل مشاهده هست. کشورهای دیگر نیز یک و یا حتی چند نهاد رسمی و قانونی و دولتی درون نهاد IAF دارند. مثلا نماینده ی انگلستان UKAS است. نماینده کشور آلمان DAKKS است. نماینده سوئیس SAS هست و تا آخر. کافی هست درون قسمت اعضای مشخص شده در منوی سایت IAF نمایندگان هر کشور را مشاهده کنید.

بعد از شناسایی و شناخت نماینده ی هر کشوری درون سایت IAF کافیست نام سایت معرفی شده را مشاهده کرده و سپس وارد سایت نهاد رسمی و دولتی هر کشوری بشوید. به این نمایندگان قانونی هر کشوری اصطلاحا AB گفته می شود. آدرس هر کدام از سایت های AB را از کسی نگیرید. به این جهت که ممکنه با بازی با حروف آن و پس و پیش کردن حروفشان سایت جعلی را برای شما نشان دهند. بنابراین به جهت اطمینان از این امر که سایت اصلی AB را داشته و وارد سایتش شوید از لینک و آدرس سایت IAF استفاده کنید.

هر کدام از AB ها خودش گواهینامه ایزو صادر نمی کند و وظیفه ی صدور گواهی نامه ISO را به دیگر شرکتهای ذیصلاح واگذار می نماید.

شرکتهای ذی صلاح صادر کننده گواهینامه ایزو را اختصارا و در اصطلاح CB می نامند. در هر نهاد AB تعدادی CB فعالیت می نمایند. لیست CB های مجوز دار درون هر AB حتما و قطعا وجود دارد و به راحتی می توان به آن دسترسی داشت.

پس با این تفاسیر یک سایت مشخص و معینی با نام سایت ایزو و یا القاب مانند زیر وجود ندارد که متقاضیان درون گوگل به این شکل جستجو می کنند.

سایت ISO معتبر

سایت ایزو معتبر

سایت معتبر ایزو معتبر

سایت ثبت نام گواهی نامه ایزو ISO

سایت ثبت نام گواهی نامه ISO

سایت معتبر و اصلی ایزو

سایت معتبر و اصلی ISO

سایت اصلیه ایزو

سایت اصلیه ISO

سایت دولتیه ایزو

سایت دولتیه ISO

سایت بین المللی  ISO

سایت بین المللی ایزو

سایت ایزو بین المللی

سایت ISO بین المللی

سایت دریافت ISO

سایت دریافت ایزو

سایت اخذ ISO

سایت اخذ ایزو

سایت صدور ISO

سایت صدور ایزو

سایت جهت گرفتن ISO

سایت جهت گرفتن ایزو

سایت آموزش ISO

سایت آموزش ایزو

سایت بین المللی صدور  ISO

سایت بین المللی صدور ایزو

سایت استعلام ISO

سایت استعلام ایزو

سایت رجیستر  ISO

سایت رجیستر ایزو

سایت ایزو در ایران

سایت ایزو در تهران

سایت ISO در ایران   

سایت ISO در تهران

چنانچه دنبال گرفتن و اخذ و دریافت گواهی نامه ایزو هستید لزوما سایت ایزو کافی نیست زیرا که ممکنه بطور ناخودآگاه به سایتهای متقلب و افراد سودجو ورود کنید. جهت کسب اطلاعات در خصوص دریافت گواهی نامه ایزو دنبال شرکت و یا سازمان و نهادی باشید که در ابتدا کلیه ی اطلاعات فنی و حقوقی لازم را در اختیار شما قرار داده و سپس تمامی مراحل دریافت و اخذ گواهینامه ایزو و همچنین اصالت گواهینامه ایزو را به شما ارائه می نماید و بعد خودتان وقتی که کلیه ی این اطلاعات را کسب کردید آگاهانه تصمیم گیری کرده و اقدام کنید.

سازمان مرکزی سیستم کاران با سالهای سال سابقه درخشان در راستای ارائه خدمات رایگان به عمومیت متقاضیان آمادگی دارد تا بعنوان سازمانی عام المنفعه کلیه ی درخواست کنندگان گواهینامه ایزو ISO را راهنمایی نماید. همچنین از بسیاری خدمات کاملا رایگان دورههای آموزشی پیاده سازی سیستمهای مدیریتی که بطور کاملا رایگان ارائه می گردد نهایت استفاده را ببرید.

سیستم کاران اولین و بزرگترین مرجع در حوزه ثبت و صدور گواهینامه ایزو و سایر گواهینامه های ملی و بین المللی در ایران و خارج از ایران در خدمت شماست.

سایت اصلی ایزو ISO صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

 

 

فهرست