گواهینامه CE

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. گواهینامه CE

گواهینامه CE

گواهینامه CE

CE دو حرفی است مخفف کلمات فرانسوی بنام « Conformite Erupeen » است. معنی کلمه فرانسوی « تطابق اروپایی » است. بدین معنی محصولات، کالاهای تولید شده می بایست مطابق ضوابط و مقررات اتحادیه اروپایی باشد. وقتی گواهینامه CE گرفته می شود می توان محصولات و کالاهای شرکت تمامی کشورهای تحت پوشش اتحادیه اروپا انتقال داد و در مناطق آزاد کشورهای اروپایی تجارت کرد و بدین طریق مدیران شرکت ها نفع بالایی می برند بدین نحو که محصولات بسیاری بفروش می رسانند، ارتباط شغلی زیادی بدست می آورند، مشهورتر و معروفتر می شوند.

 

مراحل گرفتن CE

کسانی که متقاضی هستند گواهینامه CE دریافت کنند و فعالیت در این زمینه داشته باشند نیازمند این است که مراحلی را برای دریافت و گرفتن آرم و نشان CE بگذرانند. این مراحل برای کسانی که مشتاق برای گرفتن آرم و نشان CE هستند راحت و آسان است که براحتی و سهولت قابل بدست آوردن است و می توانند بمحض دریافت و گرفتن مدرک CE فعالیت خود را در این زمینه شروع کنند و شاهد موفقیت های خود باشند. برای گرفتن این مدرک می بایست این مراحل طی شوند که عبارت است از:

1- متقاضیان دریافت گواهینامه CE می بایست برای هرنوع محصول وکالا دایرکتیوهای مخصوص انتخاب کنند.

2- متقاضیان گواهینامه CE می بایست طبق استانداردهای اتحادیه اروپا، استانداردهای لازم مشخص و معین کنند. استانداردهای انتخاب شده می بایست طبق استانداردهای اتحادیه اروپا باشند.

3-متقاضیان گواهینامه CE می بایست احتمال بروز خطرها و مشکلات را داد و قبل هرچیزی باید مشکلات و خطرها را مورد بررسی قرار دهند و مشکلات و خطرها را بازشناسایی کنند.

4-متقاضیان گواهینامه CE می بایست استانداردهایی که طبق استانداردهای اتحادیه اروپا است را در شرکت خود اعمال و اجرا کنند.

5-متقاضیان گواهینامه CE می بایست برای گرفتن و دریافت گواهینامه CE مدرک فنی لازم را داشته باشند . بنابراین بایستی مدرک فنی معتبری را کسب کنند تا بتوانند گواهینامهCE بدست بیاورند.

6-متقاضیان گواهینامه CE می بایست طبق اظهارنامه اتحادیه اروپا، اظهارنامه ای برای شرکت خود درست کنند و بتوانند مطابق آن اظهارنامه عمل کنند.

7- برای اینکه مشخص شود اظهارنامه مطابق اظهارنامه اتحادیه اروپا هست می بایست مورد ارزیابی قرار بگیرد. وظیفه بازرسی برعهده موسسات بازرسی است که بتوانند اظهارنامه مورد بررسی و تحلیل قرار بدهند و صحت و درستی اظهارنامه را مشخص کنند.

8-متقاضیان گواهینامه CE می بایست بعد از گرفتن گواهینامه CE روی همه محصولات و کالاهای شرکت خود نشان و آرم CE حک کند. آرم CE نشانگر معتبر و استاندارد بودن کالاها و محصولات شرکت است. مشتریان با مشاهده آرم و نشان CE درمی یابند که این کالا و محصولات معتبر هستند و بدون نگرانی و ترس از اینکه نکند محصولات بی کیفیتی باشند می توانند محصولات و کالاهای شرکت را خریداری و مصرف کنند و از مصرف کردن خود لذّت کامل را ببرند و مشتری دائم محصول و کالا شوند و دوستان خود را هم تشویق و ترغیب برای خریدن کالا و محصول شرکت کنند. اینگونه باعث مشهور شدن و محبوب شدن نام شرکت و مدیران و علی الخصوص آرم و نشان CE می شود.

 

خدمات گرفتن آرم و نشان CE

آرم و نشان CE برای مشتریان و دیگران خدماتی ارائه می دهد که این خدمات باعث جذب مشتری های جدید و دائمی بودن مشتری های قبلی و فروش بسیار محصولات و کالاهای شرکت می شود. ازجمله خدماتی که برای مشتریان و بقیه افراد انجام می شود عبارتند:

1-آرم و نشان CE این امکان را برای مشتریان و مصرف کنندگان ایجاد می کند که در مورد آرم و محصولات و کالاها تحقیقات و بررسی های لازم انجام بدهند و بهتر و کاملتر با این آرم آشنا بشوند.
2-یکی دیگر ازخدمات این است برای محصولات و کالاهای دارای آرم و نشان CE یک طرح کلی و جامعی ارائه می شود و برای مشتریان و دیگران مهیا است تا بتوانند آنها اطلاعات خود را درزمینه CE و اهداف و کارکرد آن افزایش بدهند و بهتر و راحتتر باین آرم و نشان اعتماد کنند و با رضایت بیشتری محصولات و کالاهای دارای آرم CE خریداری کنند و مورد مصرف خود قرار دهند.
3-یکی دیگر از خدمات این است که درتلاش هستند با تولید محصولات و کالاهای باکیفیت و مرغوبتری بتوانند اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب کنند که بیایند و محصولات آنها را خریداری کنند و با خریداری و جلب رضایت از محصولات و کالاها جزء مشتری های دائم بشوند.

 گواهینامه CE صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

 

 

 

فهرست