مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهی ISO

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهی ISO

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهی ISO

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهی ISO

 

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهی ISO

گواهی ایزو ISO بعنوان یک مدرک بین المللی کیفیت، استاندارد و سلامت محصولات و تولیدات و خدمات سازمان‌ها و شرکت‌ها را نشان می‌دهد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و رونق گرفتن عصر ارتباطات مدیران و مسئولان آگاه سازمان‌ها و شرکت‌ها با هر نوع زمینه فعالیتی می‌دانند جهت حضور موفق در بازارهای جهانی و داخلی و کنار زدن رقبا و مهم‌تر از همه جهت کسب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان باید حتما فرآیندهای سازمانی خود را با قوانین و دستورالعمل‌های سازمان استاندارد جهانی تطبیق دهند. مسلما برای مطابق شدن با استانداردهای روز دنیا باید یکسری مراحل و مدارک را جهت گرفتن گواهی ISO طی و اخذ نمایند.

 

 قوانین و دستورالعمل‌های سازمان جهانی ایزو

سازمان استاندارد جهانی یا همان سازمان ایزو ISO که در ژنو سوئیس مستقر هست مؤسسه ای است که بیشتر نمایندگان کشورهای دنیا از جمله ایران در آن عضو هستند و جهت هماهنگ سازی و یکپارچه ‌گی قوانین مجزا در هر کشوری به تهیه و تنظیم قوانین و استانداردهایی پرداخته‌اند. یکسری از استانداردها بصورت عمومی شامل حال تمامی مشاغل و فعالیت‌ها می‌شوند. یکسری از استانداردها هم اختصاصی هستند یعنی فقط شامل حال یک نوع فعالیت می‌شوند. در بطن گواهینامه‌های ISO قوانین و دستورالعملهایی طرح ریزی شده است که بعنوان مستندات ایزو نامیده می‌شوند.

 

روش اخذ گواهینامه ایزو چگونه است؟

متقاضیان اخذ انواع گواهینامه‌های ایزو با جستجو در گوگل و با سرچ سؤالاتی همچون چگونه گواهینامه ایزو را بگیریم؟ روش اخذ گواهینامه ISO چگونه است؟ از کجا باید گواهی ایزو را دریافت کنیم؟ گواهینامه ISO را از کجا باید بگیریم؟ مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو چیست؟ منظور از مدارک گواهی ایزو چیست؟ بدنبال یافتن جوابی مناسب و منطقی هستند تا بتوانند به راحتی به اهداف مورد نظرشان برسند.

 

سایت مراکز مشاوره برای گرفتن گواهی ایزو

سایت مرکز سیستم کاران بعنوان یک مرکز مشاوره و اطلاع رسانی در زمینه اخذ انواع گواهینامه‌های ایزو توانسته است با بارگذاری مطالب مفید و کاربردی به زبانی ساده و روان پاسخگوی تمام سوالات شما کاربران می‌باشد. ۷۹۱۶۵-۰۲۱ شماره تلفن مرکز بصورت شبانه روزی پاسخگوی تمام سوالات شما متقاضیان می‌باشد. همچنین با گذاشتن پیام در کانال تلگرام یا واتساپ مرکز با شماره ۰۹۱۹۸۳۸۶۲۹۵ مشاورین با شما ارتباط برقرار می‌کنند.

 

راهنما و فرم گرفتن گواهی ISO

اخذ انواع گواهینامه ایزو اصلا کار دشوار و پیچیده ‌ای نمی‌باشد مخصوصا اگر به قول قدیمی ‌ها کار را به کاردانش بسپارید. هنگامی که متقاضی، تمامی مراحل اخذ را بصورت اصولی و قدم به قدم اجرا نماید مسلما به نتیجه مطلوبی دست پیدا می‌کند. طبق روال برای شروع انجام هر کاری بصورت قانونی و رسمی ابتدا افراد نامه یا فرمی را بعنوان درخواست تکمیل می‌کنند و نیاز و خواسته خود را کتبا اعلام می‌نمایند. بنابراین متقاضیان دریافت گواهینامه ایزو باید ابتدا فرم درخواست گواهینامه ایزو را مطالعه و نوع گواهی مورد نظرشان را درخواست نمایند. جهت گرفتن راهنمایی در مورد فرم درخواست گواهینامه ایزو می‌توانید بصورت کاملا رایگان از مشاوره کارشناسان مرکز سیستم کاران بهره بگیرید.

 مراجع صادر کننده ایزو

مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو معتبر

شناخت مراجع صدور گواهینامه جهت دریافت گواهی ایزو

مشاوران و کارشناسان مراکز مشاوره وظیفه دارند تمام مراجع صدور گواهینامه‌های بین المللی ایزو را برای شما معرفی نمایند تا سازمان‌ها و شرکت‌ها متناسب با نیاز، اهداف، فرآیندها و توان مالی مجموعه ‌اش بتواند مرجع مناسبی را انتخاب نمایند. انتخاب درست مراکز ثبت و صدور گواهینامه ایزو باعث می‌شود در هنگام طراحی و اجرای مستندات و پیاده سازی‌ها دچار مشکل نشوید و متقبل هزینه‌های سنگین و سرسام آور نگردید. متأسفانه یکسری از سازمان‌ها با مرکز تماس برقرار می‌کنند و فقط دریافت مدرک ایزو به تنهایی برایشان مهم است و مایل به اجرای قوانین و دستورالعمل ‌ها در مجموعه خود نیستند زیرا فکر می‌کنند جهت تهیه مستندات باید وقت و هزینه ‌های زیادی را صرف نمایند.

 

مدارک و مستندات رایگان

مژده و‌ نوید مرکز سیستم کاران به تمامی متقاضیان دریافت انواع گواهی و مدارک ISO اصلا نگران جمع آوری مستندات و هزینه آن نباشید. شما می‌توانید کلیه مستندات و مدارک مورد نیاز جهت دریافت گواهی ISO را بصورت کاملا رایگان از وب سایت رسمی مرکز دانلود نمایید یا حتی چنانچه توانایی انجام دانلود مستندات را نداشتید می‌توانید با برقراری تماس جزوه‌های مربوط به مستندات گواهی مدنظرتان را درخواست نمایید. در آخر باید عنوان گردد دریافت و آماده سازی مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهی ISO یک مرحله از کار است و پیاده سازی مستندات مرحله دیگر که اگر چنانچه به هر دلیلی سازمانی نتوانست به تنهایی از عهده مستندسازی و پیاده سازی آن برآید خدمات آموزشی و‌ متنوع مرکز سیستم کاران هم چنان تا کسب نتیجه نهایی بر قوت خود باقی خواهند ماند.

 

ارائه گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

فهرست