مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو ، مدارک مورد نیاز جهت اخذ گواهینامه ایزو ، مدارک مورد نیاز برای گرفتن گواهینامه ایزو از جمله عباراتی هستند که متقاضیان اخذ انواع گواهینامه‌های ایزو در اینترنت و گوگل جستجو می‌کنند و به دنبال سایتی هستند که بصورت کاملا مفید و مختصر اطلاعات لازم را در اختیارشان قرار دهد.

 

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو

سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی دریافت گواهینامه ایزو باید یکسری قوانین و دستورالعمل ‌ها را که نشان دهنده رعایت استانداردهای ایزو هستند را در فرآیندهای مجموعه خود اجرا و مستندسازی نمایند. مستندات ایزو هم عمومی هستند یعنی شامل تمام سازمان‌ها با هر نوع زمینه فعالیتی می‌شوند و هم تخصصی هستند یعنی شامل فعالیتهای تخصصی سازمان‌ها می‌شوند و متناسب با فعالیت مجموعه متقاضی گواهینامه ایزو تهیه و تدوین می‌گردند. دریافت مستندات از مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو می‌باشند.

 

مستندات مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو

خطی مشی کیفیت، نظامنامه، روش‌هایی اجرایی، دستورالعملهای کاری، فرم‌ها، گزارش‌ها، اهداف کیفیت، چارت سازمانی و شرح وظایف که کلیه این مستندات عمومی را مرکز سیستم کاران بصورت رایگان با فرمت WORD در اختیار متقاضیان انواع گواهینامه‌ها‌ی ایزو قرار می‌دهد. مستندات تخصصی هم با توجه به نوع فعالیت سازمان متقاضی از طرف کارشناسان حرفه ای مرکز سیستم کاران تهیه و تدوین می‌گردند. مستندات تخصصی هم با فرمت WORD‌ بصورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار داده می‌شود.

 

مدارک و فرم‌های مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو

مرکز سیستم کاران مدارک و فرم‌‌های مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو را برای رفاه حال مشتریان محترم بصورت‌های مختلف ارائه داده است. متقاضیان محترم می‌توانند از طریق دانلود مستقیم فرم درخواست گواهینامه ایزو از همین سایت تمام گزینه‌های فرم را چه به صورت فارسی و چه یه صورت انگلیسی را پر نمایند یا اینکه با شماره تلفن ۷۹۱۶۵۰۲۱ مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران تماس برقرار کنند تا مشاوران فرم درخواست ایزو را از طریق واتساپ یا تلگرام یا ایمیل خدمت متقاضی ارسال کنند. متقاضیان بعد از تکمیل فرم درخواست ایزو می‌توانند از طرق زیر مدارک و فرم‌های مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو را برای مرکز ارسال نمایند.

ارسال فرم درخواست ایزو از طریق کلیک بر روی ایمیل به نشانی  Info@Systemkaran.com

 طریق تلگرام یا واتساپ به شماره 09198386295

ارسال فرم بصورت پستی

ارسال فرم درخواست ایزو از طریق پیک یا سایر تجهیزات حمل و نقل

بهترین و سریعترین راه ارسال فرم از طریق واتساپ یا تلگرام می‌باشد  زیرا خیلی سریع مشاوران فرم در دسترس مشاوران و کارشناسان قرار می‌گیرد و اشکالات احتمالی برطرف می‌شود بعد از آن فرم دوباره برای متقاضی فرستاده می‌شود و بعد از گرفتن تأییدیه نهایی خیلی سریع مراحل صدور گواهینامه ایزو از طرف مشاوران و کارشناسان مرکز آغاز می‌شود.

 

مستندات مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو

مرکز سیستم کاران با داشتن چندین سال سابقه درخشان در اخذ انواع گواهینامه‌های ایزو با ارائه رایگان فرم‌ها، گزارشات، دستورالعمل ‌ها، نظام‌نامه، اهداف کیفیت ، شرح وظایف، HSE-PLAN   و QUALITY PLAN   و بقیه مستندات دیگر به سازمان‌ها و شرکت‌های درخواست گواهینامه ایزو این امکان را داده است تا فقط به دنبال گرفتن مدرک به تنهایی نباشند و بتوانند کلیه مستندات مربوط به استانداردهای ایزو را در مجموعه خود پیاده سازی کنند تا محصولات و تولیدات و خدماتشان را به بهترین شکل مطلوب ارائه نمایند.

 

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو چیست

سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی دریافت گواهینامه ایزو می‌توانند جهت دریافت مدارک مورد نیاز و همچنین دریافت پکیج کامل مستندات می‌توانند عضو کانال تلگرام رسمی مرکز به آدرس SYSTEMKARAN  @ شوند و از کانال رسمی تلگرام مرکز کلیه مستندات متناسب با نیازشان را دانلود نمایند.

 

آموزش مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو

آموزش مدارک و کلیه مستندات مورد نیاز جهت اخذ گواهینامه‌های ایزو بصورت سریع و فوری با کمترین هزینه از طرف مراجع معتبر و صادر کننده گواهینامه ایزو همگی با برقراری ارتباط با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران به خوبی تحقق پیدا می‌کند و متقاضیان اخذ گواهینامه ایزو می‌توانند با دریافت لیست کامل مراجع صدور که شامل مراجع بین المللی و داخلی می‌شود تا مرجع مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران NACI   اطلاعات و آموزش‌های کامل را دریافت نمایند.

 مدارک مورد نیاز جهت گرفتن گواهینامه ایزو

مراجع صدور گواهینامه‌های ایزو

سازمان استاندارد جهانی یا همان ISO   با تهیه و تنظیم یکسری قوانین و دستورالعمل‌ها، استانداردهای عمومی و خصوصی زیادی را با نام انواع گواهینامه‌های ایزو تدوین نموده است. مراجع صدور گواهینامه‌های ایزو را در اصطلاح CB   می‌نامند. مراجع صدوری که مراکز اعتبار دهنده یا در اصطلاح AB   آن‌ها عضو انجمن بین المللی اعتبار دهندگان بنامIAF   باشند گواهینامه‌های بین المللی با سطح اعتبار بالا صادر می‌نمایند و چنانچه مراکز اعتبار دهنده مراجع صدور گواهینامه‌های ایزو عضو IAF   نباشند گواهینامه‌های داخلی صادر می‌نمایند.

مرکز سیستم کاران با ارائه مشاوره رایگان و خدمات برتر رضایت متقاضیان محترم اخذ انواع گواهینامه‌های ایزو را در پرونده کاری خود ثبت کرده است.

 

اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

فهرست