مدارک مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه ISO

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مدارک مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه ISO

 

 

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه ISO

مدارک مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه ISO  

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه ISO

مدارک مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه ISO ، مدارک لازم جهت اخذ گواهینامه ایزو ، مدارک و مستندات مورد نیاز برای دریافت گواهی ایزو ، روش‌های اجرایی لازم جهت گرفتن گواهی ایزو ، اجرای قوانین مورد نیاز برای گرفتن گواهی ISO ، دستورالعمل‌های لازم برای دریافت گواهینامه ایزو ، مدارک مورد نیاز جهت اخذ گواهینامه ایزو و امثال این عبارات و جملات در فضای مجازی گوگل GOOGLE هر روز بصورت مکرر از طرف کاربران جستجو و سرچ می‌شوند. نکته قابل توجه اینجاست که منظور همه کاربران از جستجوی این عبارات یک معنا و مفهوم را دارد و فقط شکل و نگارش کلمات با هم متفاوت می باشد.

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه ایزو شامل چه مواردی می‌شود؟

فرم درخواست گواهینامه ایزو و مستندات ایزو بعنوان مهم‌ترین مدرک‌های لازم جهت دریافت گواهینامه ایزو می‌باشند. متقاضیان و مشتریان اخذ انواع گواهینامه‌های ایزو مواظب باشند به هیچ عنوان در دام تبلیغات مراکز مشاوره‌ای که ادعا می‌کنند اخذ مدارک گواهی ایزو بسیار پیچیده است و ملزم به صرف هزینه‌های سنگین می‌باشد گرفتار نشوند. مرکز سیستم کاران این اطمینان را به شما می‌دهد که فراهم کردن مدارک لازم جهت اخذ ایزو بسیار راحت و آسان می‌باشد و نیازی به صرف هزینه‌های گزاف نمی‌باشد.

 

فرم درخواست گواهینامه ایزو چگونه بدست می‌آید؟

فرم درخواست گواهی ایزو در واقع شروع و استارت کار سازمان برای دریافت گواهینامه ایزو می‌باشد. این فرم بعنوان یک فرم ثبت‌نام عمل می‌کند و شامل ارائه  یکسری مشخصات و اطلاعات حقوقی از شرکت به مرجع ثبت و صدور گواهینامه ایزو می‌باشد. متقاضیان محترم جهت دریافت فرم ایزو می‌توانند با مرکز سیستم کاران با شماره ۷۹۱۶۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند و تقاضای خود را مبنی بر اخذ گواهینامه ایزو و‌ دریافت فرم ثبت نام اعلام نمایند. همچنین شما می‌توانید با کلیک بر روی لینک مربوطه در همین صفحه از سایت سیستم کاران به فرم درخواست گواهی ایزو دسترسی پیدا کنید. متقاضیان بعد از دریافت و تکمیل دقیق و درست فرم درخواست ایزو آن را برای طی کردن مراحل بعدی به مرکز ارجاع می‌دهند. راه‌های ارجاع فرم تکمیلی ایزو از طرف متقاضی ایزو به مرکز ثبت و صدور گواهینامه ایزو ( سیستم کاران ) به روش‌های زیر امکان پذیر می‌باشد:

ارسال فرم تکمیلی به آیدی و ایمیل مرکز Info@systemkaran.ir ، ارسال فرم تکمیلی به خط تلگرام یا واتساپ مرکز به شماره ۰۹۱۹۸۳۸۶۲۹۵ ، تکمیل و تحویل فرم درخواست گواهی ایزو بصورت حضوری ، ارسال فرم تکمیلی از راه پست یا پیک. بهترین راه ارجاع فرم تکمیلی به مرکز سیستم کاران از طریق خط تلگرام یا واتساپ می‌باشد چرا که چنانچه ایرادی یا نقصی در گزینه‌های فرم باشد کارشناس مجموعه براحتی با شما ارتباط گرفته و اشکالات فرم را مخصوصا آیتم های انگلیسی آن را تصحیح می‌نماید.

مستندات ایزو 

مستندات مورد نیاز جهت اخذ گواهینامه چگونه به دست می‌آید؟

سازمان ISO    مخفف عبارت International Organisation Standardtion   بمعنای سازمان استاندارد جهانی می‌باشد. استانداردهای تدوین شده در این سازمان بجهت هماهنگ‌سازی و یکپارچه‌گی بین قوانین کلی و‌ جزئی که توسط کشورها در زمینه‌های شغلی مختلف ایجاد شده‌اند بوجود آمده‌اند. مثلا در تمام دنیا استاندارد ISO 9001 بعنوان سیستم مدیریت کیفیت شناخته می‌شود و تمامی قوانین و دستورالعمل‌هایش در تمام سازمان‌ها و شرکت‌ها بکار برده می‌شود. به مجموعه قوانین و دستورالعمل‌هایی که توسط یک استاندارد باید در مجموعه ای اعمال شود مستندات می‌گویند. سازمان استاندارد جهانی کلیه قوانین و الزامات مربوط به همه استانداردها را در وب سایت رسمی ISO   منتشر کرده است.

 

مستندات مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه ایزو به چند دسته تقسیم می‌شوند؟

همانطور که گواهینامه‌های ایزو به دو دسته عمومی و تخصصی تقسیم می‌شوند، مستندات ایزو هم شامل دو بخش عمومی و تخصصی می‌شوند. مثلا گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ ( سیستم مدیریت کیفیت ) و ایزو ۱۴۰۰۱ ( سیستم مدیریت زیست محیطی ) و ایزو ۴۵۰۰۱ ( سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ) بعنوان سه گواهی عمومی و پرکاربرد شامل مستندات یکسانی می‌باشند. مستنداتی از قبیل خط مشی سازمانی، نظامنامه و اهداف کیفیت، روش‌های اجرایی همراه با دستورالعمل‌های ایزو و داشتن یک چارت سازمانی و برنامه ریزی شده و همچنین تهیه فرم‌ها و گزارش‌ها توسط بازرس مربوطه از جمله مستندات مشترک می‌باشد. گواهینامه ‌های تخصصی هم با توجه به نوع و تخصص فعالیت سازمان‌ها تهیه و درنهایت تدوین می‌گردد.

 

آموزش روش‌های اجرایی جهت دریافت گواهینامه ایزو چگونه است؟

روش‌های اجرایی ایزو همان قوانین و مقررات ایزو می‌باشد که بعنوان مستندات مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه ایزو باید در مجموعه سازمانها اجرا، مستند‌سازی و در نهایت پیاده سازی شوند. چنانچه سازمانی فقط قصد دریافت گواهی ایزو و قصد دریافت یک مدرک کاغذی بدون ارزش را دارد مسلما از دریافت مستندات سرباز می‌زند ولی ما مطمئن هستیم مدیران و مسئولان سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی ایزو بسیار کاردان و باهوش هستند و می دانند طراحی و اجرا و پیاده سازی مستندات چه فواید ارزشمندی برای آن‌ها بهمراه می‌آورد. بنابراین از امتیاز خاص مرکز سیستم کاران که ارائه کلیه مستندات بصورت رایگان می‌باشد بهره و نهایت استفاده را می‌برد. اگر تحت هر شرایطی سازمانی نتواند مستندات مورد نیازش را در سطح مجموعه خود به خوبی اجرا و‌ پیاده سازی نماید مشاوران و‌ کارشناسان مرکز سیستم کاران جهت امر آموزش روش‌های اجرایی تسلط و تجربه کافی دارند. رضایت و جلب اعتماد مشتریان از اهداف اصلی و مهم مجموعه عظیم مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران می‌باشد.

 

ارائه گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

 

 

فهرست