فروش گواهینامه ایزو ISO

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. فروش گواهینامه ایزو ISO

فروش گواهینامه ایزو ISO

فروش گواهینامه ایزو ISO

گواهینامه ایزو امروزه تبدیل شده به یک کالا تا یک استاندارد واقعی. اما فروش گواهینامه ایزو ISO معنا ندارد وعبارت درستی نیست و چیزی به عنوان خرید و فروش استاندارد ایزو ISO وجود ندارد و این فقط و فقط عنوانی هست که کاربران با آن درون گوگل جستجو می کنند، زیرا گواهی نامه ISO مثلا یک کالا و محصولی نیست که ما برویم و از مغازه بخریم و یا اینکه در یک مغازه و دکان بتوان آن را پیدا کرده و خریداری کرد پس این عنوان تنها یک لفظ عامیانه هست که سوال و دغدغه ی بیشتر شرکتهای خواهان اخذ و دریافت مدرک ایزو که با عناوین و اسامی مختلفی مورد سوال و پرسش قرار می گیرد. متقاضیان دریافت و گرفتن گواهینامه iso با سوالات متعدد و مختلفی در خصوص مدرک ایزو روبرو می گردند. متقاضیان دریافت گواهینامه ISO هر کدام پرسش و سوالات خود را با متد و لحن خاصی بیان می نمایند و با یکسری عناوین و اسامی خاصی درون فضاهای مجازی خصوصا گوگل جستجو می کنند، که بسیاری از آن عبارات و عناوین شاید به نحوی درست نیست اما که متقاضیان به دلیل عدم آگاهی از بحث و موضوع ایزو و دریافت و گرفتن ایزو اطلاعات کافی با عناوین مختلفی از این دست درون گوگل جستجو می نمایند:

اخذ گواهی نامه iso

نحوه اخذ گواهی نامه ایزو

دریافت استاندارد ISO

روش دریافت و گرفتن گواهی نامه ایزو

شرایط اخذ گواهی iso

راهنمای دریافت و گرفتن گواهی نامه ایزو

مرکز اخذ ISO

مرجع اخذ و ثبت و صدور انواع مدرک ایزو

سیر تا پیاز گواهی نامه iso

مراحل اخذ مدرک ایزو

مراحل دریافت گواهی نامه ISO

ثبت و صدور گواهینامه ایزو

مدارک دریافت و گرفتن مدرک iso

شرایط و مراحل و مدارک دریافت و گرفتن استاندارد ایزو

خرید گواهی نامه ISO

گواهی نامه ایزو ارزان

گواهی نامه iso فوری

گواهی نامه ایزو فوری و ارزان

هزینه اخذ و دریافت مدرک ISO

زمان دریافت و گرفتن گواهی ایزو

هزینه و مدت زمان اخذ گواهینامه iso

روند گرفتن مدرک ایزو

روش دریافت ISO

مراحل اخذ و دریافت و گرفتن گواهینامه ایزو

شرایط ثبت گواهی نامه iso

شرایط ثبت و صدور مدرک ایزو

مراحل ثبت و صدور گواهی نامه ISO

از کجا استاندارد ایزو بگیرم؟

چگونه گواهی iso بگیرم؟

اخذ گواهی نامه ISO

نحوه اخذ گواهی نامه ISO

دریافت مدرک ISO

روش دریافت و گرفتن گواهی نامه ISO

شرایط اخذ گواهی ISO

راهنمای دریافت گواهی نامه ISO

مرکز اخذ ISO

مرجع اخذ و ثبت و صدور انواع گواهینامه ISO

سیر تا پیاز گواهی نامه ISO

مراحل اخذ مدرک ISO

مراحل دریافت و گرفتن گواهی نامه ISO

ثبت و صدور مدرک ISO

مدارک دریافت استاندارد ISO

شرایط و مراحل و مدارک دریافت و گرفتن مدرک ISO

خرید گواهی نامه ISO

گواهی نامه ISO ارزان

گواهی نامه ISO فوری

گواهی نامه ISO فوری و ارزان

هزینه اخذ و دریافت گواهینامه ISO

زمان دریافت گواهی ISO

هزینه و مدت زمان اخذ مدرک ISO

روند گرفتن استاندارد ISO

روش دریافت ISO

مراحل اخذ و دریافت و گرفتن مدرک ISO

شرایط ثبت گواهی نامه ISO

شرایط ثبت و صدور گواهینامه ISO

مراحل ثبت و صدور گواهی نامه ISO

از کجا مدرک ISO بگیرم؟

چگونه گواهی ISO بگیرم؟

و بسیاری سوالات و عناوین دیگر

فروش ایزو و خرید و فروش ایزو ISO برای سازمانهای خواهان اخذ گواهی iso و متقاضیان دریافت ایزو شاید که به نظر سخت بوده و وقت گیر باشد و به همین دلیل نیز ترجیح می دهند که تمام کارشان را به مراکز صادر کننده iso سپرده و یا اینکه با استفاده از یک مشاور صفر تا صد کار خودشان را بدانها می سپارند. مرکز سیستم کاران یکی از مراکز عام المنفعه با ارائه خدمات آموزشی رایگان همه ی مراحل ثبت و صدور ایزو را جهت متقاضیان iso به انجام می رساند و شرکتهای متقاضی ایزو توسط مرکز ما می توانند به گواهی iso معتبر متناسب نیاز و هزینه و زمان خودشان برسند.

خرید و فروش ایزو و هزینه های اخذ iso شامل چند بخش می شود:

هزینه ثبت و صدور استاندارد ایزو

هزینه استقرار و پیاده سازی ISO

هزینه مشاوره ایزو ISO

به طور کلی مراحل خرید و فروش و هزینه اخذ ایزو شامل سه مرحله بالا می شود.

هزینه ثبت و صدور مدرک iso

هزینه ثبت و صدور گواهینامه ایزو به نوع مرجع ثبت و صدور iso و حتی نوع گواهی نامه ایزو دریافتی بستگی دارد. بدین معنا که اگر مراجع ثبت و صدور iso اصیل باشد و یعنی iaf باشد با این توضیح که مراجع ثبت و صدور ایزو یا همان cb بایستی تحت اعتبار ab  ها و همان مراجع و نهادهای اعتبار دهنده به cb ها باشند که خودشان تحت اعتبار یک نهاد بین المللی با عنوان iaf مدیریت می شوند. سازمان جهانی iso که درون ژنو سوئیس واقع شده است و کشورهای بسیاری درون این سازمان ایزو عضو هستند و تمامی استانداردها درون سازمان ایزو تدوین می شوند، به آدرس دقیق www.iso.org تنها نهاد iaf را معتبر جهت صدور گواهی ایزو دانسته و قبول دارند و بالطبع گواهی iso صادره این مدلی دارای بالاترین اعتبار هست و چون که در سطح بین الملل معتبر هست و کاربرد دارد و با اصالت هست قطعا جهت اخذ ایزو هزینه بالاتری دارد. یکسری مدرکهای iso نیز هستند که دارای اعتبار غیر iaf هستند یعنی ab و cb های داخلی هستند و به همین دلیل از نظر زمان و هزینه از گواهی نامه های ایزو iaf ارزان تر هستند و فوری تر صادر می شوند و البته همه شان دارای یک اعتبارند و اما با هزینه های متفاوت و این اختلاف قیمتها به دلیل دلالانی هست که در این حوزه ورود کحرده اند و یا طمع و دندان گردی مراجع صدور iso هست.

هزینه استقرار و پیاده سازی ایزو

هزینه استقرار و پیاده سازی ایزو iso یکی دیگر از هزینه های هست که در اخذ ایزو مطرح گردیده. هزینه استقرار و پیاده سازی ISO بستگی به مراجع ثبت و صدور ایزو دارد، مراجع ثبت و صدور iso با اعتبار IAF از لحاظ پیاده سازی با استفاده ی از مشاورین خبره من باب پیاده سازی بسیار سختگیرانه تر برخورد خواهند کرد و به طبع آن هزینه استقرار و پیاده سازی بالاست اما که واقعا برای متقاضیان بابت پیشرفت و بهره وری بسیار ثمر بخش خواهد بود و میلیونها تومان شاید هزینه داشته باشد. اما در خصوص مراجع غیر IAF به جهت پیاده سازی صوری هزینه ی پیاده سازی بسیار کمتر هست. در برخی موارد پیاده سازی هیچ گونه هزینه ای ندارد شاید متعجب شوید مگر می شود؟ بله دلالان و شرکتهای ساختگی هستند که با نامهای ساختگی و دهن پر کن سعی دارند خودشان را معتبرترین معرفی کنند و گواهی نامه های ایزو آنها اما فاقد اعتبار هست و هیچ نوع اعتباری ندارد و پیاده سازی در آنها انجام نمی شود و به همین جهت هزینه پیاده سازی صفر است چون اصولا پیاده سازی انجام نمی گیرد. شرکتهای خواهان بایستی مراقب این دست مراکز تقلبی باشند

هزینه مشاوره

اخذ گواهی نامه های ISO و همچنین رعایت استانداردهای آن نیز هزینه جداگانی دارد و به همین جهت نمی توان هزینه ای دقیق جهت مشاوره اعلام کرد. هزینه مشاوره ایزو شامل نوع فعالیت، وسعت و گستردگی سازمان، تعداد پرسنل و استاندارد درخواستی می باشد. مثلا هزینه استانداردهای عمومی شامل استاندارد ایزو9001 ، استاندارد ایزو14001 و استاندارد ایزو45001 با توجه به هزینه های تمامی مراحل ذکر شده (  از قیمت پایین تری برخوردار هست و استانداردهای تخصصی تر هزینه های بالاتری را دارا هستند. هزینه های دیگری نیز در هزینه مشاوره دخیل هستند مثل هزینه آزمایش برای آن دسته محصولات که نیاز به آزمایش دارند حالا اگر که موسسه خواهان ایزو خودش قابلیت آزمایشگاه داشته باشد از این نظر برایش هزینه ای در بر نخواهد داشت..

مرکز سیستم کاران به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مرجع ثبت و صدور و اخذ مدرک iso با حضور مشاورین برتر و خدمات آموزشی رایگان و بسیاری خدمات رایگان دیگر، در خدمت متقاضیان بوده و آنها را به گواهی ISO متناسب باهدف و نیاز و وسعت و گستردگی سازمان خواهد رساند.

با ما در تماس باشید

 

خرید و فروش گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

فهرست