اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو

اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو

اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو

سازمان مرکزی سیستم کاران اولین و بزرگترین مرکز و مرجع ثبت و صدور گواهینامه ایزو ، گواهی نامه ایزو ، دریافت ایزو ، گرفتن ایزو ، اخذ ایزو درون خاورمیانه با عملکرد ارتقای سطح سازمانی متقاضیان و درخواست کنندگان عزیز به جهت شرکت در درون مناقصات و یا در بازارهای جدید ملی و بین المللی.

جهت اخذ اعتبار و یا کسب امتیاز بابت شرکت درون مناقصات ملی و بین المللی می توانید با گرفتن و اخذ و دریافت انواع گواهینامه های ایزو و متناسب با فعالیت و کارهای خود راه را هموار بفرمایید.

گواهی نامه ایزو واژه ای هست پر کاربرد، علی الخصوص به جهت شرکتهای تولیدی و همچنین شرکتهای پیمانکاری . اما اغلب در مورد شیوه دریافت گواهی نامه ایزو ISO اطلاعات ندارند و درباره مراحل دریافت و اخذ گواهی ایزو آگاهی لازم فنی و همچنین حقوقی ندارند.

سیستم کاران تحت عنوان بزرگترین و به عنوان با سابقه ترین مرکز فعال مستند بر مدارک موجود و در دسترس آمادگی آن را دارد تا که در مقام سازمانی عام المنفعه ، متقاضیان اخذ و دریافت گواهی نامه ایزو را راهنمایی و هدایت کند و همچنین کلیه ی زیرساختهای لازم و مورد نیاز را به جهت شرکت شما به طور کاملاً رایگان ایجاد می نماید. لذا بنابراین با ارائه کلیه ی مستندات استقرار و پیاده سازی انواع گواهی ایزو بصورت رایگان انجام خواهد گرفت، با کمترین زمان و هزینه گواهی نامه ایزو را بگیرید. اخذ ایزو در کمترین زمان ممکن از مزایا و شایستگی های مرکز ما می باشد.   همچنین بابت اخذ کلیه ی مطالب لازم درباره ایزو ( ISO ) تنها کافیست تا با یک تماس تلفنی ساده از خدمات رایگان کارشناسان مرکز سیستم کاران استفاده کنید. گواهینامه ایزو ISO دارای شماره های مختلف و زیادی هست که هر شماره از آن ایزو نمایانگر یک استاندارد در حوزه خاصی هست. مثلأ گواهی ایزو 9001 تحت عنوان گواهینامه مدیریت کیفیت در تولیدات یا خدمات و یا مدیریت کیفیت پروژه بیان می گردد و تعریف می شود. اخذ ایزو 9001 بعنوان اصلی ترین و مهمترین و عمومی ترین استانداردهای موجود درون جهان هست. ایزو 9001 از سری استانداردهای ایزو 9000 به شمار میاید. و تنها و فقط برای ISO9001 گواهی نامه صادر می شود. در کنار ایزو 9001 دو استاندارد مهم دیگر ایزو 14001 و ایزو 45001 هستند که کاربرد زیادی دارند و غالب شرکتها و سازمانها بدنبال آنها هستند. اخذ سه گواهی نامه ISO9001 و گواهینامه ISO14001 گواهینامه ISO45001 منجر می گردد به یک سیستم مدیریت یکپارچه و یا همان IMS.

اصالت گواهینامه ایزو نیز بسیار مهم هست. بسیاری از افراد و یا شرکتهای سودجو و کلاهبردار با سواستفاده از القاب و عناوین و انصاب مختلف فراوان که به هیچ وجه به ایزو مربوط نیست خودشان را معتبر می دانند و میایند و از عدم آگاهی و عدم اطلاع متقاضیان و درخواست کنندگان دریافت ایزو سوء استفاده می کنند و با سواستفاده از این امر گواهینامه ایزو غیر اصل را صادر کرده و آن را بجای گواهینامه اصل معرفی کرده و قالب می کنند. تنها مرجعی که به عنوان مرجع بین المللی من باب اصالت و تعیین اصالت مدرک ایزو معرفی می گردد، نهاد IAF می باشد. بسیاری شرکتهای سودجو هستند که نهادهایی را به غیر از IAF که دست ساز خودشان هست، معرفی می کنند. نهادهایی که اصلا دارای ریشه و اصالت نیستند و حتی درون سایت WWW.ISO.ORG تنها نهادی که تایید شده نهاد بین المللی IAF هست و تمامی کشورها درون نهاد IAF عضو هستند و عضویت دارند. از کشور ایران، مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران –  تنها نماینده ایران در نهاد IAF هست و در IAF عضویت دارد. به این معنا که هیچ مرجع یا سازمانی و یا هیچ موسسه و نهادی به جز مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران ، نمی تواند و صلاحیت قانونی در خصوص صدور ایزو و اعتبار صدور ایزو ندارند. اما بسیاری افراد سودجو به دلیل اینکه تحت اعتبار مراجع اصلی مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران نیستند ، خودشان را به جاهای دیگری همچون سازمان نظام پزشکی ، وزارت بهداشت ، وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی یا اداره صنعت ، معدن و تجارت و بسیاری نهادهای دیگر وصل می کنند و با این القاب و عناوین و اسامی سازمانها و شرکتهای متقاضی دریافت و اخذ گواهی ایزو را اغفال می نمایند. این در حالیست که اخذ گواهینامه ایزو اصلأ و ابدا به هیچ وجه ربطی به اداره صنعت ، معدن و تجارت و دیگر نهادها ندارد و اگر کسی مدعی می شود که مجوز صدور ایزو از اداره صنعت ، معدن و تجارت را دارد و با مجوز آنها گواهینامه ایزو صادر می کند ، قطعأ سودجو و کلاهبردار است و دارد از یک مجوز در حوزه ی دیگری جهت حوزه ی ثبت و صدور گواهینامه ایزو سوء استفاده می نماید. تنها مرجع اصلی و قانونی در ایران سازمان ملی استاندارد – مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران است.

مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران خودش درون نهاد IAF عضو بوده و عضویت دارد و IAF نیز نهادی منحصر به فرد محسوب میشود که مورد تأیید سازمان استاندارد جهانی ایزو است.

البته بسیاری از مراجع غیر IAF درون ایران و در سایر کشورها فعالیت کرده و اقدام می کنند به ثبت و صدور گواهینامه های ایزو ISO . تمامی این برندها قوانین و ساز و کارهای خودشان را دارند و از نظر اعتبار قطعأ این دست برندها در حد و اندازه اعتبار گواهی نامه ایزو اخذ شده ، IAF ی نیستند و اصالت و اعتبار گواهی ایزو آی ای افی را ندارند.. اما خب جهت مقاصد داخلی در ایران و بسیاری کشورها کاربردی بوده و در حد خودش اعتبار دارد. به هر صورت هر نوعی از گواهینامه ایزو صادر شده که تحت اعتبار IAF نیست را می توان گواهی غیر IAFی نام گذاشت و تمامی مراجع غیر IAF همگی دارای اعتباری یکسان هستند و در یک سطح تعریف می شوند تحت عنوان غیر IAF ی. و تمامی سازنده این برندها ، برند و CB صادر کننده ی خود را معتبر دانسته و دارای اعتبار عالی و حتی بالاترین اعتبار می داند و جهت جذب مشتری رقبای خودشان را به طرز ناشیانه ای نامعتبر دانسته و کلاهبردار می خواند. در حالیکه خودش هم از همان دسته ی غیر IAF است.

مرکز سیستم کاران بعنوان بالاترین و معتبرترین مرجع و مرکز اطلاع رسانی و مرکزی عام المنفعه همواره ابتدا متقاضیان دریافت گواهینامه ایزو را رهنمون کرده و پس از آگاه سازی ، متقاضیان خودشان متناسب اهداف و نیازهای واقعی خودشان از جمله سطح اعتبار گواهینامه ایزو و درخواستی ، هدف از گرفتن گواهی ایزو ISO ، زمان مورد نیاز جهت اخذ ایزو ، هزینه و مبلغ دریافت ایزو و سایر سیستمهای کلان و اصلی خودشان نسبت به انتخاب گواهینامه ایزو دارای سطح اعتبار IAF و یا گواهینامه ایزو دارای سطح اعتبار غیر IAF اقدام می نماید.

قبل از انجام هر گونه اقدامی ، بهتر است با کارشناسان سازمان تماس گرفته و این اطلاعات خیلی خیلی مهم را قبل گرفتن گواهینامه ایزو کسب نمایید تا خدایی ناکرده بجای گواهینامه ایزو با اعتبار IAF یک گواهی نامه با اعتبار غیر IAF نگیرید ، ولی هزینه گواهیامه ایزوی IAF را داده باشید.

 

اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

فهرست