اخذ ایزو- دریافت ایزو – گرفتن ایزو – صدور ایزو

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخذ ایزو- دریافت ایزو – گرفتن ایزو – صدور ایزو

GIVE ISO 

اخذ ایزو- دریافت ایزو – گرفتن ایزو – صدور ایزو

اخذ ایزو ، گرفتن ایزو ، دریافت ایزو ، صدور ایزو عباراتی هستند که متقاضیان دریافت گواهی نامه ایزو با آن روبرو می شوند و برایشان سوال پیش میاید که:

ایزو چیست؟

چگونگی دریافت ایزو ؟

چگونگی گرفتن ایزو

چگونگی صدور گواهینامه ایزو

نحوه دریافت ایزو چگونه هست ؟

روش اخذ ایزو ؟

ایزو چیست؟ از کجا باید ایزو بگیرم؟

چگونه ایزو بگیریم؟

نحوه صدور گواهی ایزو چگونه هست؟

چطور می توان ایزو گرفت؟

گواهی نامه ایزو و نام ایزو برای غالب افراد و شرکتها نا آشناست و اکثرا فقط در حد یک اسم از آن اطلاع دارند و اطلاعشان بیشتر از این نیست و اگر از آنها پرسیده بشود ایزو چیست اذعان می کنند که فقط اسم آن را در رسانه عمومی همچون تلویزیون شنیده و نهایت اطلاعشان این هست که ایزو یک استاندارد هست. شرکتها شاید اطلاع بیشتری نسبت به عامه مردم داشته باشند اما نیاز دارند که اطلاعاتشان را کامل کنند چون غالبا نیازمند اخذ گواهی ایزو به هر دلیل می گردند. شرکتها جهت اخذ ایزو وقتی می خواهند اقدام کنند غالبا مجبور می شوند از طریق فضاهای مجازی جستجو کنند و اما امروزه دست روی دست بسیار شده و در این حین دلالانی نیز ورود کرده اند که خود را مشاور ایزو می دانند و همچنین خود را جزو مراجع ثبت و صدور ایزو معرفی می کنند اما در حقیقت امر نه مشاور هستند و نه اطلاع درستی در خصوص ایزو دارند و نه گواهی صادر شده آنها اعتبار دارد و گواهی ایزو فیک هست و گاها هزینه ای گزاف نیز درخواست می کنند. پس لازمست شرکتهای متقاضی ایزو اطلاعات کافی داشته باشند.

متقاضیان اخذ و دریافت و ثبت و صدور و گرفتن ایزو کافی هست که با مرکز سیستم کاران تماس بگیرند تا به راحتی در ابتدا اطلاعات لازمه در خصوص اخذ ایزو را بگیرند و سپس فرم درخواست ایزو را پر کنند و به آسانی و با آرامش خیال به گواهی ایزو دارای بالاترین اعتبار و کمترین هزینه برسند. کلیه خدمات مرکز ما بصورت آنلاین و غیرحضوری صورت می گیرد و گواهی ایزو معتبر و با اصالت در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

برای دریافت ISO ، گرفتن ISO ، اخذ ISO و صدور ISO با ما یعنی مرکز سیستم کاران – سازمان مرکزی  تماس گرفته و ضمن دریافت اطلاعات اولیه از هزینه های متغیر و رقابتی و باور نکردنی مطلع گردید. اطلاعات اساسی و مهمی که متقاضیان ایزو ضمن اخذ و دریافت و گرفتن ایزو و ثبت و صدور ایزو احتمالا برایشان پیش میاید بسیار زیاد هست که در میان آنها می توان به این موارد اشاره کرد:

لیست نهادها و شرکتها و موسسات و مراجع صادر کننده گواهی ایزو ISO

مراجع و مراکز صادر کننده گواهی ایزو را اختصارا CB می دانند

مراجع صادر کننده ایزو زیر نظر چه نهادی فعالیت می کنند و مجوز صدور می گیرند.

AB ها نهادهای رسمی و قانونی و همچنین دولتی اعتبار دهنده به مراجع ثبت و صدور ایزو یا همان CB هستند و هر CB قطعا و باید تحت اعتبار یک AB باشد.

لیست CB های معتبر و دارای اعتبار ثبت و صدور گواهی نامه ایزو .

لیست AB های دارای اعتبار و معتبر بین المللی داخل کشور ایران که بتوان از آنها گواهی ایزو دریافت کرد.

شرایط و ضوابط اخذ ایزو ، شرایط و ضوابط دریافت ایزو ، شرایط و ضوابط ثبت و صدور ایزو ، شرایط و ضوابط گرفتن ایزو

مراحل و گامهای اخذ ایزو ، مراحل و گامهای گرفتن ایزو ، مراحل و گامهای دریافت ایزو ، مراحل و گامهای ثبت و صدور ایزو

روند تشخیص اصالت گواهی ایزو

چگونگی تشخیص دادن گواهی نامه ایزو اصل از گواهی نامه ایزو قلابی

شرکتهای متقلب که حوزه کاری آنها ربطی به صدور ایزو ندارد و مجوز صدور ایزو را ندارند مثلا شرکتهای مشاور ایزو اجازه صدور ایزو را ندارند.

مراحل و گامهای پیاده سازی گواهی نامه ایزو

داشتن اطلاعات کافی درباره ایزو ، سیستم ، کسب اطلاعات در خصوص گواهینامه ایزو تقلبی ، مستندات تقلبی و قلابی ، مدرک ایزو قلابی و تقلبی ، تندیس قلابی و تقلبی ، تقدیر نامه تقلبی و قلابی

متقاضی محترم مواظب دلالان غیر حرفه ای و همچنین کلاهبردار باشید که در خصوص پیاده سازی ایزو قدم برمی دارند و در عوض از خدمات شرکتها و سازمانهایی استفاده کنید که چه درون کشور ایران و چه در خارج از کشور ایران خدمات حضوری خود را همچون اعزام مشاور و کارشناس جهت پیاده سازی به شما ارائه می دهند

IAF نهاد بین المللی منحصر به فرد که تنها نهادی هست که از طرف سازمان جهانی ISO جهت صدور استاندارد ایزو مورد تایید می باشد و هیچ نهاد دیگری به جز IAF مجوز صدور ایزو ندارد و تمامی AB ها بایستی تحت اعتبار IAF باشند و هر کشور درون IAF نمایندگانی دارد که همان AB ها هستند و این AB ها باید از قوانین IAF تابعیت کنند و نهایتا CB ها به عنوان مراجع صادر کننده ایزو باید تحت اعتبار یک AB باشند و مجوز صدور ذاشته باشند. البته هستند شرکتهایی که می آیند و با تبلیغاتی به ظاهر حرفه ای اما دتر اصل غیر حرفه ای و اسامی به ظاهر موجه قصد دارند خودشان را معتبر نشان دهند و اما فقط و فقط IAF از طرف سازمان جهانی ISO مجوز ثبت و صدور ایزو را دارد.

بایستی به این نکته اشاره کرد که هستند شرکتهایی که متاسفانه مجوز کار دیگری دارند اما از عدم اطلاعات متقاضیان ایزو سواستفاده مس کنند و با برندهای ساختگی ظاهرا معتبر در زمینه صدور ایزو فعالیت می کنند و خودشان را موجه نشان می دهند.

سازمان عظیم سیستم کاران با ارائه خدمات مشاوره رایگان در حوزه پیاده سازی انواع استاندارهای ایزو و ثبت و صدور انواع گواهینامه ایزو در خدمت متقاضیان محترم می باشد . قبل از انجام هر کاری حتمأ اطلاعات اولیه فنی و حقوقی شرکتهای مشاوره دهنده و صادر کننده ایزو را جویا شده سپس اقدام نمایید. این اطلاعات خیلی مهم در دریافت ایزو ، اخذ ایزو ، گرفتن ایزو ، صدور ایزو را از سیستم کاران بخواهید.

 

اخذ ایزو- دریافت ایزو - گرفتن ایزو - صدور ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

 

 

فهرست