آموزش اخذ گواهینامه ایزو

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. آموزش اخذ گواهینامه ایزو

آموزش اخذ رایگان ایزو

آموزش اخذ گواهینامه ایزو

شرکت ایزو یک موسسه ای است که بصورت گسترده در میان سایر سازمانها خود را بالا کشیده است و توانسته است رقبای خود کنار بکشد و پیشرفتهایی درین زمینه ازخودشان نشان دهند. آنها درآغاز بصورت محدود فعالیت داشتند و قادرشدند با گستره کاریشان محدودش را به نقاط مختلف دنیا افزایش دهند. آنها مدلهای گوناگونی ایجاد کردند و درجاهای گوناگون توسعه دادند. باگذر زمان مدلهای متفاوتی تولید شده استکه هرکدام از قبلیها بهتر و مرغوبتر شده اند و بدلیل کالهای خوبیکهه عرضه کرده اند مشتریان بیشماری سرتاسر جهان بسوی خودشان جذب کردند چونکه آنها به علایق مردم احترام زیادی قائل هستند و میخواهند سلیقه های آنها را در محصولاتشان دخیل بدانند و اینگونه درهمه جا معروفتر و شناخته تر شوند و درامدشان بدین طریق افزایش دهند. وجود استاندارد درکلیه سازمانهای iso نشان میدهد که این مورد برای مدیران بسیار مهم است و همیشه در تلاش هستند که آنرا بهبود و توسعه روزافزون بدهند. کسانیکه علاقمند هستند مدرک بگیرند میبایست ابتدا با آگاهی و اطلاعات کافی وارد این شغل شوند. برای اینکار مراکز مشاورانی در منطقه های گوناگون یافت میشوند که افراد بسراغ آنها میروند تا جهت هدفیکه میخواهند مشاوره لازم را برخوردار شوند. کارشناسانیکه جهت اینکار تعیین شدند باید صادقانه و ار روی نیت خالصانه اقدام به راهنمایی داوطلبان کنند و ازهرگونه سستی و تنبلی بکند زیراکه افراد با اتکا به اعتماد آنها آمده اند و میخواهند کمکشان کنند. آنها با مشاوره دادن خوب بمتقاضیان به آنها میفهامنند که با حمایت ما میتوانید به آرزوییکه درمورد شغلتان داشتید برسید. آنها باید تمام مواردیکه کارشناسان خبره میگویند عمل کنند و خودشان مستقلانه کاری نکنند. وقتی راهنماییهای کارمندان تمام شد بسراغ مراجع صادرکننده گواهینامه ایزو میروند و درخواست گرفتن مدرک ایزو میکنند زیرا آنها الان بهتر میدانند که چه نوع ایزویی خواستار هستند. کارکنان باحوصله و خوشرویی پاسخ آنها میدهند و پرسشنامه هایی تحویلشان میدهند که بایستی ابتدا فرمهای موردنظر تکمیل کنند.

 

آموزش مدیران جهت اخذ گواهی ایزو

مسئولان مربوطه آموزشهای لازم جهت گرفتن علامت به انها میدهند و ازآنها میخواهند تمام مواردیکه میگویند بخوبی سپری کنند تا راحتتر اسناد موردنظر دریافت کنند و کارخانه خودشان افتتاح کنند. ابتدا برای سرمیاه داران کلاسهایی ویژه برگزار میشود. جلسات زمانی است که بتوانند حاضر شوند و استفاده لازم ببرند. چونکه اگر حضور پیدا نکنند دیگر نمیتوانند به ادامه کار امید داشته باشند. سپس برای کارمندان کلاسهایی مخصوص گذاشته میشود که همه کارکنان بایستی سروقت حاضر شوند زیرا این جلسات مهم است و نباید از آمدن غفلت کنند زیرا اگر بدلایلی نتوانند خود رابرسانند که موجه نباشد چه بسا منجر به تنبیه کاری یا اخراج آنها میشود بنابراین تایم مشخص شده بایستی خودشان برسانند و هر نکته و مواردیکه کارشناسان برای محیط کاریشان ضروری است میگوید باید کمال استفاده را ببرند. سخنران درمورد اینکه چه شرایط وضوابطی ملزم به اعمال هستند مشخص میکنند و برای آنها گوشزد میکنند. اعضا بایستی ازهرگونه سهل انگاری خودداری کنند. چون که آغاز مدیران از آگاهیهای کمی برخوردار هستند نیازمند این هستند که با مشورت کردن راهکارهایی جهت توسعه ابتدایی کار و پیشرفت داشته باشند تا زمانیکه خودشان باتجربه شدند میتوانند از معلومات خوشان بکلی استفاده کنند. باید تولیداتی ارائه بدهندکه مشتریان بسمت محصولاتشان جذب کنند و بنظرات خریداران توجه کاملی داشته باشند زیرا مصرف کنندگان سهم بسزایی در پیشرفت و ترقی شرکت دارد.

 

جلب رضایت مشتری

هدف اصلی باید رضایت داشتن خریداران باشد. مدیران ملزم هستند منضبط باشند و علاوه برخودشان کارمندان هم وادار کنند بصورت منضبط و قانونمند فعالیت داشته باشند. همیشه باید بر سر کار کارکنان نظارت داشته باشند تا کسی دچار لغزش نشود. اگر مشکلی پیش آمد حتما رفع کنند و یا درصد آنرا کم کنند. راهکارهای پیشنهادشده حتما باید در مسیر اهداف شرکت باشد. هدف خاصی درنظر قرار میگیرد و همه درراستای آن حرکت میکنند. علاوه براینکه برای هرسرمایه داری کلاس مخصوص گذاشته میشود و آنها ملزم به رعایت موارد و نکات گفته شده هستندزمانهیا مقرر شده برای همه مدیراینکه متقاضی گرفتن مدرک هستند گذاشته میشود. که بصورت کنفرانسها، سمینارها است که تعداد زیادی از درخواست کنندگان حضور بعمل میرسانند. بنابراین فرصت خوبی است که با یکدیگر آشنا شوند. میتوانند اگر سرمایه کمی داشته باشند شریکانی پیدا کنند که بتوانند عرصه تولیداتشان گسترش دهندالبته باید فرد مورد اعتمادی یافت کنند تا با خیال راحت کنار هم سازمان اداره کنند و توانمندیهای خودشان به عرصه نمایش بگذراند و با وجود شریکان بهتر میتوانند برای هدایت و کنترل گرفتن موسسه و کارکنان برای رسیدن به مقصدشان کمک بگیرند.

 

آموزش اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

فهرست