پیام ها و روادید
اجرای برنامه نشان برتر توسط مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

اجرای برنامه نشان برتر توسط مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران با مشارکت رادیو تخصصی اقتصاد برنامه رادیویی تهیه و اجرا کرد تحت عنوان نشان برتر.

در این برنامه که  با حضور کارشناسان مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران در استودیو رادیو اقتصاد طی بیست جلسه اجرا شد در خصوص آشنایی با نحوه اخذ گواهینامه های ایزو اطلاع رسانی شد.

- شنبه, 02 فروردين 773 00:00

معرفی مرکز

شرکت سیستم کاران در سال 1379 تحت عنوان گروه مهندسی مشاور مهندس کریمی آغاز به فعالیت نمود. زمینه فعالیت این گروه به سرپرستی مهندس کریمی در مشاوره ، طراحی ، مستند سازی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت بود. هم راستا با ویرایش استاندارد 9001 و همچنین با نیاز مشتریان جهت پیاده سازی سایر استانداردها ، این گروه فعالیتهای خود را توسعه داده  و با بکار گیری نیروهای زبده و متخصص  در سایر امور مربوط به سیستمهای مدیریتی توان خود را افزایش داد. این گروه با اجرای چندین پروژه اجرایی طراحی ، مستندسازی و استقرار سیستم و کسب تجربه های عملیاتی ، توانست گامهای موثری در توانمند سازی دانش فنی و پیکره خود  بردارد. لذا ایجاد یک سازمان شکل یافته و منسجم ضرورت پیدا کرد.

شرکت سیستم کاران در تاریخ 27/05/1386  تحت شماره 301795  و شناسه ملی 10103404109 در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسمی رسید و همکاریهای خود را با شرکتهای بزرگ و صاحب نام آغاز نمود. با توسعه و بکار گیری نیروهای زبده و متخصص بیشتر در انواع سیستم های مدیرتی و تجهیز محل شرکت و استفاده از تجهیزات و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری عرصه جدیدی جهت ارائه خدمات گسترده تر در سطح بازار  مهیا گشت. همچنین ارتباط با موسسات داخلی و خارجی از الویتهای این شرکت بوده و می باشد. به همین منظور شرکت موفق به اخذ نمایندگی چند موسسه صدور گواهینامه با مالکیت کشورهای اروپایی و ایرانی، تحت اعتبار مراجع اعتبار دهنده قانونی از طریق دفتر نمایندگی های مستقر در تهران شد. هم اینک این شرکت با دارا بودن دانش فنی و تخصصهای لازم مربوط به هر یک از شاخه های مرتبط و همچنین با وجود پرسنل و همکاران مسلط به علوم مختلف قادر به ارائه خدمات مهندسی مشاوره و آموزشی  (به شرح مختصر زیر) به سازمانها و شرکتهای مختلف و اخذ گواهینامه های معتبر بین المللی مانند  (ISO  ) ، (HSE ) ، (CE) ، (حلال) و ... می باشد.

 

  1. مشاوره ارتقاء بهره وری

  2. مشاوره طراحی ، مستند سازی و پیاده سازی استانداردهای مدیریتی

  3. آموزش

  4. ممیزی های داخلی و خارجی

  5. ارزیابی عملکرد